مطالب پر بازدید
مدل ناخن شیک و ساده زنانه؛ مدل های ناخن ساده و اما خاص مناسب خانم ها

مدل ناخن شیک و ساده زنانه؛ مدل های ناخن ساده و اما خاص مناسب خانم ها

مدل ناخن شیک و ساده زنانه اول از همه، بذار یه چیز رو روشن کنم. تو دنیای زیبایی و مد، مدل ناخن شیک …

مدل بلوز تابستانی دخترانه؛ بلوز های شیک و خوشگل تابستانی دخترانه

مدل بلوز تابستانی دخترانه؛ بلوز های شیک و خوشگل تابستانی دخترانه

مدل بلوز تابستانی دخترانه اول از همه، بذار یه چیز رو روشن کنم. تو فصل تابستون که هوا گرم و دلپذیره، مدل بلوز …

مدل گردنبند ظریف و خاص زنانه؛ گردنبند های شیک و باکلاس سال جدید

مدل گردنبند ظریف و خاص زنانه؛ گردنبند های شیک و باکلاس سال جدید

مدل گردنبند ظریف و خاص زنانه اگه دنبال یه مدل گردنبند ظریف و خاص زنانه می‌گردی که هم برای مجالس و هم برای …

فال روزانه پنج شنبه یازدهم خرداد ۱۴۰۲ + طالع بینی امروز

فال روزانه پنج شنبه یازدهم خرداد ۱۴۰۲

 فال روزانه pmc فال روزانه تاروت فال قهوه روزانه فال روزانه ابجد فال روزانه میلادی فال روزانه احساسی فال حافظ فال روزانه ساعدنیوز

فروردین

🌒فصل تابستان برای شما خشنود کننده و پر از اتفاقات شادی آور است‌. برای رفتن به مکانی دو دل هستید بهتر است بیشتر صبر کنید. از فردی دور هستید و دلتنگی زیادی احساس می کنید، به زودی خبر های خوشحال کننده ای از سمت او می شنوید. برای افراد مجرد بخت و خواستگار خوبی دیده می شود. فردی به شما در زمینه احساسات و مادیات قول هایی داده که به آنها عمل خواهد کرد. برای انجام کاری دچار دودلی شدید بهتر است به سرعت آن را انجام دهید.

اردیبهشت

🌒برای امروز نیت به انجام کاری دارید که به طور مفصل و با جزئیات برای انجام دادن آن تفکر و برنامه ریزی کرده اید این کار ممکن است بر اساس برنامه ریزی شما پیش نرود. برای افراد مجرد رابطه عاشقانه در پیش خواهد بود. مانعی وجود دارد بهتر است آن را از بین ببرید و تسلیم آن نشوید. در زمینه کاری مثبت نگری خود را در بیشترین سطح خود نگه دارید و نسبت به نگرانی ها بی توجه باشید. از موفقیت های خود شادکام باشید و از افکار منفی نسبت به آینده دست بردارید.

خرداد

🌒برای حاجت روایی و حل مشکلی نذر و نیاز زیادی انجام داده اید و دست به دعا شده اید تا سه وعده آینده این مشکل از بین خواهد رفت و حاجت روا می شوید. فردی عهد و پیمانی با شما بسته که به درستی نمی تواند به آن عمل کند. جنگ و جدالی با یک زن پیش روی شماست. برای مشکلی که دارید صبر کنید، صبر کلید حل این مشکل است. در روابط عاطفی و عاشقانتون گرهی ایجاد شده. برای افراد مجرد ازدواج در پیش است.

تیر

🌒در زمینه کاری پیشرفت و اتفاقات بسیار عالی در انتظار شما خواهد بود. نذری انجام دادید که تحقق و گشایش در آن صد در صد انجام خواهد شد. از شخصی دور هستید که در دل شما جای دارد به زودی خبری از اون میشنوید و او را خواهید دید. از سمت فردی که در اسم خود حرف الف دارد خبرهای بسیار بسیار خوبی میشنوید. تغییرات مثبت و خوبی در انتظار شما است. فردی عاشق و وفادار به شما است اما شما دچار سردرگمی بسیاری هستید. در صورت وجود قهر در رابطه عاطفی که دارید گشایش و آشتی در راه است.

مرداد

🌒پول زیادی بدست شما میرسد و چیزهایی می خرید که دوست دارید بهتر است کمی از این پول را پس انداز کنید. خوشحالی احساسی برای شما در راه است. فردی قول بزرگی به شما داده اما شرایط وفا کردن به آن اکنون مهیا نیست. در روابط عاشقانه ای که دارید احساسات شما و فرد مقابل دو طرفه است و به فاصله ایجاد شده بها ندهید احساسات او قلبی و واقعی است.

شهریور

🌒موفقیت های زیادی در عوض تلاش و مشکلات شما در راه است‌. تغییرات بزرگ و اساسی در حال اتفاق افتادن است. اقدام به خرید کرده اید اگر اتومبیل است بسیار مبارک و مناسب است‌. موفقیت بزرگی برای شما در راه است. یک سفر راه دور و یک جا به جایی بزرگ در پیش روی شماست. فردی که با او در رابطه عاشقانه هستید از شما چیزهایی پنهان میکند که به زودی برملا خواهد شد‌. اختلافات و یک سری مشکلات زودگذر برای زن و شوهر در راه است‌.

مهر

🌒با اعتماد بنفس همیشگی خود از پس مشکلات بزرگ حال و آینده بر می آیید. مشکلات گذشته را به خوبی حل کردید. از دخالت دیگر در امور زندگی خود جلوگیری کنید. با صبوری و منطق درست و به جای خود به آرامی و در راه درست پیروزی قدم برمی دارید. از نظر جسمی ممکن است بیمار شوید به سلامتی خود توجه زیادی داشته باشید و به سادگی آن را نادیده نگیرید.

آبان

🌒برای هدف بزرگی تصمیمات بزرگی می گیرید که بسیار خوب و خشنود کننده هستند. یک شروع تازه همراه پیشنهادات مناسب در راه است که شادی بسیار زیادی برای شما فراهم میکند. به سبب قلب پاک و پر مهری که دارید خوشبختی به سراغ شما خواهد آمد. از لحاظ تحصیلی اتفاقات غیر منتظره ای برای شما در حال وقوع است. به تجربیات دیگران توجه کنید. موانعی که از نظر کاری در راه شما ایجاد شده به خوبی از بین می روند و پیشرفت کاری و مالی خوبی نصیب شما خواهد شد.

آذر

🌒از لحاظ روحی یا جسمی کسالتی ممکن است برای شما ایجاد شود که بسیار موقت و زودگذر است. برای سفری برنامه ریزی کردید که امکان دارد با تاخیر انجام شده و به آینده موکول شود. در مسیر شغلی موفقیت و بالا رفتن از پله های ترقی در پیش روی شما است. اگر کار دادگاهی دارید یا قصد امضای چیزی را دارید با تاخیر روبرو خواهد شد. افراد حسود و بخیل در اطراف شما زیاد هستند نسبت به آنها با احتیاط رفتار کنید و از آنها دوری کنید راز دل و برنامه های آینده را با این افراد بازگو نکنید. معجزه ای در حال وقوع است که شادی زیادی برای شما به ارمغان می آورد‌.

دی

🌒سفر به یک زیارتگاه و انجام نذر و نیاز در طالع شما دیده می شود. از لحاظ کاری در مسیر موفقیت و پیروزی هستید. از طرف شخصی حمایت خواهید شد. اگر نیت انجام کاری را دارید درنگ نکنید که بسیار پر خیر خواهد بود. برای افراد مجرد خواستگاری و ازدواج در پیش خواهد بود. در محل کار شما کسی به شما حسادت میکند و منتظر شکست شما است. مشکلاتی که دارید رفع می شود و پول به مبلغ زیادی به دست شما خواهد رسید. به جشنی دعوت میشوید که بسیار شادی آور خواهد بود. شخصی که با آن در رابطه هستید علاقه قلبی به شما دارد و پیغام خوبی از سمت او به شما خواهد رسید.

بهمن

🌒مورد توجه و حمایت خانواده مخصوصا مادر خود هستید. برای حل مشکلی که دارید تلاش کنید گشایش در راه است. در صورت انجام خرید و فروش ملک سود بسیار زیادی نصیب شما خواهد شد. یک سورپرایز از سمت فردی که به او علاقه دارید در راه است. سفری پیش روی شماست که با کنسلی مواجه می شود. برای خانم ها بارداری دیده می شود. در روابط احساسی خود دچار دلخوری سطحی خواهید شد.

اسفند

🌒اگر در فکر مهاجرت هستید کمی زمانبر خواهد بود ولی حتما انجام می شود‌. در یک معامله پرسود شرکت خواهید داشت. در انجام کاری دو دل هستید صبر کنید تا گشایش ایجاد شود‌. شخصی قولی به شما داده که به آن وفادار است. از نزدیکان شما شخصی به سفر خواهد رفت. فردی از شما دلگیر شده از او دلجویی کنید تا در مسیر گشایش قرار بگیرید‌‌.

 

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 11 خرداد 1402
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام مجله یتو و لینک مستقیم بلا مانع است. تمامی تصاویر از سطح اینترنت جمع‌آوری شده‌اند. برای حذف تصاویر با ایدی تلگرام @siz_dah ارتباط برقرار کنید.