مطالب پر بازدید
مدل بلوز تابستانی دخترانه؛ بلوز های شیک و خوشگل تابستانی دخترانه

مدل بلوز تابستانی دخترانه؛ بلوز های شیک و خوشگل تابستانی دخترانه

مدل بلوز تابستانی دخترانه اول از همه، بذار یه چیز رو روشن کنم. تو فصل تابستون که هوا گرم و دلپذیره، مدل بلوز …

مدل گوشواره لوکس زنانه؛ دنبال ی گوشواره بودی تا استایلتو شیک تر کنی

مدل گوشواره لوکس زنانه؛ دنبال ی گوشواره بودی تا استایلتو شیک تر کنی

مدل گوشواره لوکس زنانه اگه دنبال یه مدل گوشواره لوکس زنانه می‌گردی که هم برای مجالس و هم برای استفاده روزمره مناسب باشه، …

مدل لباس تالاری شیک زنانه؛ دنبال لباس واسه عروسی بودی اینجا رو ببین

مدل لباس تالاری شیک زنانه؛ دنبال لباس واسه عروسی بودی اینجا رو ببین

مدل لباس تالاری شیک زنانه اول از همه، بذار یه چیز رو روشن کنم. تو دنیای مد و فشن، مدل لباس تالاری شیک …

مدل دیزاین ناخن قرمز کاشت شاین دار + طراحی لاک قرمز اکلیلی

مدل دیزاین ناخن قرمز

طرح ناخن قرمز مشکی سفید

 

یکی از محبوب ترین رنگ ها در بین لاک ها برای خانم ها رنگ قرمز است. به نوعی لاک قرمز یکی از رنگ های لاسیک برای دیزاین ناخن محسوب میشود. استفاده از دیزاین هایی با لاک قرمز امروزه رواج بسیار زیادی پیداکرده و در دیزاین های مختلفی از این لاک استفاده میشود. ما امروز در این مطلب از سایت یتو به بررسی انواع مدل دیزاین ناخن قرمز میپردازیم. برای آشنایی و انتخاب از بین این مدل ها با ما همراه شوید.

کاشت ناخن قرمز دخترانه

اولین تصویر مربوط به یک مدل ناخن قرمز رنگ به شکل کوتاه و مربعی است. این ناخن ها با دیزاین لاک قرمز و لاک صورتی در کنارهم دیده میشوند.

کاشت ناخن قرمز طرح دار

دیزاین کاشت ناخن کوتاه و مربعی شکل با دیزاین بسیار ساده به شکل لاک قزمر شاین. انتخابی عالی برای خانم های خوش سلیقه و دوست داشتنی.

طراحی ناخن با لاک قرمز اکلیلی

ناخن ژلیش کوتاه و مربعی شکل به رنگ قرمز و سفید رنگ در کنار هم با دیزاین قلب های قرمز رنگ بر روی گوشه بالایی ناخن ها.

کاشت ناخن قرمز جیغ

اگر به ناخن های تیز علاقه دارید این مدل ناخن قرمز رنگ انتخابی فوق العاده برای شما خواهد بود. ناخن تیز و بلند با دیزاین لاک قرمز به شکل کروم.

طراحی ناخن قرمز طوسی

تصویر مربوط به ناخن هایی بلند و تیز است. این ناخن ها با لاک قرمز ساده و پلنگی مانند بر روی ناخن ها دیده میشود. انتخابی عالی برای خانم های خوش سلیقه.

کاشت ناخن قرمز شاین دار

اگر به دیزاین های ساده برای ناخن های خود علاقه دارید این دیزاین برای شما مناسب خواهد بود. لاک قرمز کوتاه گرد با دیزاین لاک ساده به رنگ قرمز.

 مدل ناخن قرمز شاین

ناخن ایجاد شده به وسیله کاشت به شکل بلند و نسبتا تیز با دیزاینی مناسب برای فصل زمستان. این دیزاین به شکل لاک قرمز ساده و طراحی کرمی رنگ به شکل گوزن.

مدل ناخن قرمز شیک

لاک قرمز رنگ ساده و طراحی به شکل خطوط سفید و قرمز رنگ در کنار هم. این دیزاین بر روی ناخن کاشته شده به شکل بلند و گلدانی شکل. انتخابی عالی برای خانم های خوش سلیقه.

مدل ناخن قرمز شاین

آخرین تصویر مربوط به یک مدل لاک قرمز گرد و بلند به شکل فرنچ است. این دیزاین یکی از محبوب ترین دیزاین ها در بین خانم های جوان از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است.

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 9 مهر 1402
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام مجله یتو و لینک مستقیم بلا مانع است. تمامی تصاویر از سطح اینترنت جمع‌آوری شده‌اند. برای حذف تصاویر با ایدی تلگرام @siz_dah ارتباط برقرار کنید.