مطالب پر بازدید
مدل لباس مجلسی پولکی بلند جدید؛ شیک پوش ها این مدل ها را از دست ندهید

مدل لباس مجلسی پولکی بلند جدید؛ شیک پوش ها این مدل ها را از دست ندهید

مدل لباس مجلسی پولکی بلند جدید در دنیای مد و زیبایی، مدل پیراهن مجلسی پولکی به عنوان یک انتخاب برجسته برای مناسبت‌های ویژه شناخته …

خواص روغن کرچک برای پوست و مو چیه؟ | آیا روغن کرچک باعث تقویت مو می شود؟

خواص روغن کرچک برای پوست و مو چیه؟ | آیا روغن کرچک باعث تقویت مو می شود؟

خواص روغن کرچک برای پوست و مو اگر روغن کرچک را به عنوان یکی از شگفتی‌های طبیعت بشناسیم، قطعاً در اغراق نکرده‌ایم. این …

مدل لباس تولد دخترانه؛با دیدن این مدل ها دیگه نیازی به گشتن نیست

مدل لباس تولد دخترانه؛با دیدن این مدل ها دیگه نیازی به گشتن نیست

مدل لباس تولد دخترانه در جهان پر زرق و برق امروزی، جشن‌های تولد فرصت‌هایی ویژه برای بروز شخصیت و سلیقه فردی هستند. “مدل …

لباس زیر زنانه

لباس زیر زنانه لباس زیر هایزون ست لباس زیر عروس

لباس زیر زنانه خصوصی‌ترین و مهم‌ترین بخش پوشاک‌ بانوان است که توجه به کیفیت و زیبایی و راحتی آن از ضروریات در زمان خرید می‌باشد. مدل‌های بسیار متنوعی در لباس زیر زنانه وجود دارند که گاهی خرید و انتخاب آن‌ها را برای خانم‌ها سخت خواهد کرد.

پرکاربردترین بخش لباس و پوشاک زنانه مربوط به لباس زیر است. راحتی و جنس لباس زیر زنانه مهم‌ترین بخشی است که بایستی خانم‌ها به آن توجه کنند. زیرا لباس زیر برای پوشش نقاطی بسیار حساس از بدن به کار برده می‌شود. به همین جهت علاوه بر تنوع زیاد مدل‌های مختلف لباس زیر از جهت طراحی مدل‌های بسیاری نیز از بابت جنس‌های مختلف لباس زیر زنانه وجود دارند. در ادامه این مقاله قصد داریم تا به انواع لباس زیر و به مدل‌های متنوع و نکات مهم در خصوص خرید این مدل از لباس‌ها بپردازیم.

مشخصات لباس‌ زیر زنانه

مشخصات لباس‌ زیر زنانه لباس زیر زنانه خاص لباس زیر عروس جدید

لباس زیر زنانه مهم‌ترین بخش لباس‌های زنان را تشکیل می‌دهد. لباس زیر در زیر سایر لباس‌های بیرونی پوشیده می‌شوند به همین دلیل تماس مستقیم با پوست بدن و نقاط حساس بدن دارند. لباس‌های زیر زنانه نوعی پوشش اضافی برای برخی از نقاط بدن نیز محسوب می‌شوند.

به همین جهت از کثیف شدن لباس‌هایی همچون شلوار جلوگیری می‌کنند. همچنین به نوعی از بخش‌های حساس بدن زن نیز حمایت می‌کند. معمولاً لباس زیر زنانه شامل دو بخش شورت و سوتین می‌باشد. به این دلیل از لفظ معمولاً استفاده می‌شود زیرا گاهی نیم تنه‌ها و همچنین مدل‌های لباس خواب جزء لباس‌های زیر زنانه محسوب می‌شوند.

انواع لباس زیر زنانه

انواع لباس زیر زنانه ست لباس زیر فانتزی دیجی کالا قیمت لباس زیر فانتزی

لباس زیر زنانه گرچه شامل شورت و سوتین می‌باشد اما با توجه به موقعیت‌های مختلف انواع مدل‌های متنوع این لباس طراحی شده‌اند. به طور مثال لباس زیر ست عروس، لباس‌های زیر زنانه مجلسی، لباس‌های زیر زنانه اسپرت و… از مدل‌های متنوع این بخش از لباس‌های زنانه می‌باشند.

ست لباس زیر مجلسی خرید لباس زیر آنلاین خرید لباس زیر ارزان عمده

همچنین لباس‌های زیر زنانه با توجه به جنس آن نیز به مدل‌های متنوعی چون لباس زیر زنانه توری، نخی و… تقسیم‌بندی می‌شوند.

ست لباس زیر اسپرت ست لباس زیر عروس لباس زیر هایزون

در صنعت تولید و طراحی لباس‌های زیر برند‌های معروف بسیاری وجود دارند. از جمله برند‌های معروف دنیا می‌توان به اسمارا، ان بی‌بی، اسپست، آداک، دنیم، ماییلدا و کلوین کلاین اشاره نمود.

ست لباس زیر زنانه ساده لباس زیر زنانه اسپرت لباس زیر عروس جدید

این برند‌های معروف به کیفیت، زیبایی، راحتی و تنوع بسیار لباس زیر زنانه توجه ویژه دارند. به همین جهت در میان زنان دنیا بسیار معروف و محبوب می‌باشند. برخی از مدل‌های لباس زیر میان زنان بسیار محبوب می‌باشند. در ادامه به انواع مدل‌های لباس زیر خواهیم پرداخت.

مدل‌های مختلف و محبوب لباس زیر زنانه

مدل لباس زیر زنانه ست لباس زیر اسپرت خرید لباس زیر فانتزی

پوشیدن و استفاده از لباس زیر زنانه نامناسب قطعاً سلامتی خانم‌ها را تحت تأثیر خود قرار خواهد داد. به همین جهت برای حفظ سلامت بایستی خانم‌ها مدل مناسب لباس زیر انتخاب کنند. علاوه بر آن برخی از مدل‌ها ممکن است برای برخی از موقعیت‌ها مناسب نباشند و یا به خوبی بدن خانم‌ها را پوشش ندهند. از این رو توجه به مدل‌های متنوع و مختلف لباس‌های زیر زنانه و خرید مدل مناسب با توجه به موقعیت و اندام خود بسیار مهم می‌باشد. در ذیل به مدل‌های محبوب لباس زیر خانم‌ها اشاره خواهیم کرد.

انواع مدل سوتین/ لباس زیر زنانه

مدل سوتین پد دار یا اسفنجی

مدل سوتین پد دار یا اسفنجی ست لباس زیر فانتزی دیجی کالا قیمت لباس زیر فانتزی

سوتین‌هایی که در کمد هر خانمی نمونه‌ای از آن پیدا می‌شوند. سوتین‌هایی که فرم سینه‌ها را در زیر لباس زیباتر نشان خواهند داد.

سوتین ورزشی

سوتین ورزشی

سوتین و شورت‌های ورزشی همانطور که از نام آن‌ها مشخص است قابل استفاده در زمان ورزش می‌باشند. معمولاً این مدل از سوتین‌ها به سوتین‌های نیم تن نیز مشهور هستند. همچنین از جنس‌های طراحی می‌شوند که معمولاً عرق گیر بوده و رطوبت بدن را گرفته و بدن را زودتر خنک می‌کنند.

سوتین پوش آپ

سوتین پوش آپ

سوتین پوش آپ در زمره لباس زیر مجلسی قرار می‌گیرد.

سوتین فنردار

سوتین فنردار

سوتین‌های فنردار به صورت روزمره استفاده می‌شوند. این مدل از لباس‌های زیر برای جمع کردن سینه گزینه مناسب می‌باشد.

سوتین بارداری و شیردهی

سوتین بارداری و شیردهی

سوتین‌های بارداری از نام آن‌ها مشخص است برای زمان بارداری طراحی شده‌اند که از جنس کشسانی برخوردار است و بسیار راحت می‌باشند. سوتین‌های شیردهی نیز معمولاً دارای قفل از جلو می‌باشند و بسیار راحت هستند.

سوتین قابل تبدیل

سوتین‌های قابل تبدیل ممکن است بدون بند و یا یک یا دو بنده باشند که برای لباس‌های مختلف قابل استفاده می‌باشند. مثلاً برای لباس‌های دکلته و یا در زیر تاپ از این مدل لباس‌های زیر استفاده می‌شود.

انواع مدل شورت/ لباس زیر زنانه

شورت راحتی

شورت راحتی

شورت‌های راحتی قابل استفاده در هر موقعیتی می‌باشند و معمولاً از جنس نخ در تولید آن استفاده می‌شود. این مدل از شورت‌ها برای پوشیدن در طول روز و یا قابل استفاده در زمان پریودی می‌باشد.

شورت گنی

شورت گنی

شورت‌های گنی برای زمان‌هایی که خانم‌ها تمایل دارند از ناحیه شکم و پهلو در زیر لباس جمع و جور‌تر نشان بدهند از آن استفاده می‌کنند.

شورت پادار

شورت پادار

شورت‌های پادار نیز بسیار راحت بوده و با نام شورت‌های ورزشی نیز شناخته می‌شوند.

شورت لامبادا

شورت لامبادا

این مدل از شورت‌ها برای استفاده‌های روزانه به ویژه برای قرار‌های عاشقانه استفاده می‌شوند.

نکات مهم در خصوص لباس زیر زنانه

لباس زیر زنانه مهم‌ترین بخش لباس هر خانمی است که باید در زمان خرید به کیفیت و جنس و زیبایی لباس زیر خود توجه و اهمیت ویژه داشته باشد. پوشیدن لباس‌های زیر زنانه زیبا و متناسب با اندام و همچنین با کیفیت عالی بایستی از سوی هر خانمی جدی و مهم گرفته شود.

همچنین بخوانید:  مدل تونیک مهمانی زنانه و دخترانه شیک و جدید و خاص

نکته مهم در خصوص لباس‌های زیر وجود انواع مدل‌های مختلف لباس زیر در کمد لباس هر خانمی می‌باشد. خانم‌ها باید مدل‌های مختلفی از لباس زیر را در کمد لباس‌های خود داشته باشند تا برای موقعیت‌های مختلف از آن‌ها استفاده کنند.

خرید اینترنتی لباس زیر زنانه

وب سایت‌های مختلف اینترنتی اقدام به ارائه انواع مدل‌های مختلف لباس زیر کرده‌اند. برخی از وب سایت‌ها اقدام به ارائه برند‌های محبوب لباس زیر کرده‌اند تا خانم‌ها را برای داشتن مدل‌های با کیفیت این بخش از لباس کمک کنند. برای دیدن لباس‌های متنوع و با قیمت مناسب می‌توانید از طریق وب سایت‌های معتبر اقدام به خرید اینترنتی کنید.

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 29 دی 1401

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام مجله یتو و لینک مستقیم بلا مانع است. تمامی تصاویر از سطح اینترنت جمع‌آوری شده‌اند. برای حذف تصاویر با ایدی تلگرام @siz_dah ارتباط برقرار کنید.