مطالب پر بازدید
حساسیت فصل بهار چیست؟ | راه های درمان و معرفی دارو های موثر

حساسیت فصل بهار چیست؟ | راه های درمان و معرفی دارو های موثر

حساسیت فصل بهار چیست؟ وقتی بهار می‌آید، با خودش تغییرات زیادی میاره که یکی از این تغییرات، شروع حساسیت‌های فصلیه. خیلی‌ها منتظر این …

مدل شمع تزیینی شیک؛ مناسب برای دیزاین محیط

مدل شمع تزیینی شیک؛ مناسب برای دیزاین محیط

مدل شمع تزیینی شیک همه ما دوست داریم مراسم و مجالسمون رو به شکلی خاص و به یادماندنی برگزار کنیم. یکی از راه‌هایی …

کمبود چه ویتامینی باعث پیسی میشه؟ | علت و راه های جلوگیری از آن

کمبود چه ویتامینی باعث پیسی میشه؟ | علت و راه های جلوگیری از آن

کمبود ویتامین شاید برای شما هم پیش آمده باشه که برای بار اول روی پوست‌تون لکه‌های سفید رو ببینید و بلافاصله به فکر …

فال تاروت امروز چهارم تیر

 فال قهوه امروز فال حافظ فال تاروت آینده فال حافظ امروز فال تاروت عاقبت فال روزانه ابجد فال روزانه واقعی فال امروز خدا

✨ متولدین فروردین و تجربه‌های مرموزی در پیش رو

در حالی که شما به عنوان یک متولد فروردین بر آستانه‌ی یک تجربه جدید هستید، به همراه این تجربه، سردرگمی‌ها و ادراکات واهی هم در کمین شما هستند. در این لحظات که همه چیز برایتان اسرارآمیز و مشکوک به نظر می‌رسد، تاکید داریم که از یک راهنمای معتبر و مورد اعتماد کمک بگیرید تا از خطاها بتوانید درس عبرت بیاموزید و آنها را به فرصت‌هایی برای پیشرفت تبدیل کنید. و به یاد داشته باشید: “تاریکترین بخش شب می‌گذرد و سپیده ی سحر فرا می‌رسد.”

💫 متولدین اردیبهشت و فرصت‌های پیروزمندانه

 

اگر به دنبال خبر خوبی هستید و متولد اردیبهشت هستید، اینجا هستید! انرژی‌هایتان در حال هماهنگی برای رسیدن به پیروزی هستند. همین الان است که باید با اعتماد به نیروهای خود، خود را به سوی اهدافتان سوق دهید. تلاش شما به زودی با موفقیت مواجه خواهد شد و این موفقیت، نتیجه‌ی زحمات پیگیرانه شما خواهد بود. یادتان نرود: “هر رویدادی در زندگیم مرا به مقصد نهایی ام نزدیکتر می‌سازد.”

💫 متولدین خرداد و مسیر برخورد با وجدان

 

تاروت به متولدین خرداد نشان می‌دهد که در این زمانهای سخت، به جای سرزنش و داوری خود و دیگران، سعی کنید به تعهدات و نقش‌های خود در جامعه وفادار باشید. یادتان باشد، قانون کارما همواره در حال حاکمیت است. بنابراین با پذیرش و بردباری به زندگی خود ادامه دهید. “تنها یک صدا ارزش گوش سپردن را دارد، و آن صدای راستین قلب من است.”

✨ متولدین تیر و فرصت‌های رفاه مالی و معنوی

 

در این روز‌های پرتلاطم، اگر متولد تیر هستید، با امید برای آینده برخورد کنید. چرا که تاروت پیش‌بینی می‌کند که موفقیتی شیرین در راه است. بعد از تمام مراحل زحمت و تعهدی که پشت سر گذاشتید، حالا وقت آن رسیده که برای روح خود آرزوهایی بلند پروازانه داشته باشید. و یادتان نرود: “هرچقدر بیشتر می‌بخشم، بیشتر دریافت می‌کنم.”

♐ متولدین مرداد

بهم خوردن نقشه ها همراه با ترسیماتی از سقوط از مقام و برخورد با اتفاقات ناگهانی، تاروت برای متولدین مرداد یک فاز تغییرات نیرومند را پیش‌بینی کرده است. تاروت اعلام می‌کند که با ویرانی وضعیت‌های فرسوده، جریان شفادهنده‌ای در تمام بدن شما آغاز خواهد شد. برای دستیابی به قدرت مجدد، قبول مسئولیت‌های جدید پیشنهاد شده است. عبارت شفابخش این متولدین: “آنچه در زندگی من اتفاق می افتد، ایمان، امید و عشق را در من گسترش می دهد.”

♏ متولدین شهریور

توانمندی و موفقیت مالی برای متولدین شهریور، تاروت چهره‌ای غنی و توانگر را با استعدادهای مالی و اقتصادی پیش‌بینی کرده است. در حوزه امور تجاری و پول‌سازی، فرصت‌های روشن و درخشانی در انتظار شماست. توانایی شما در تشخیص موقعیت‌ها و دستاورد‌های مالی و اقتصادی قابل تحسین است. عبارت شفابخش این متولدین: “از فعالیت هایی که مرا سازنده و با نشاط می کند، استقبال می کنم.”

♒ متولدین مهر

خوشبختی و تکامل تاروت برای متولدین مهر پیش‌بینی‌هایی درباره خوشبختی، ازدواج موفق و تکامل در هنرها و علوم دارد. الهه خورشید نشانه‌ای از شادی و نور است و نشان می‌دهد که آرزوهای شما در حال تحقق است. عبارت شفابخش این متولدین: “پرتو الهی بر من جاری می گردد و مرا رهبری می کند.”

♑ متولدین آبان

تکامل عشق و سعادت متولدین آبان می‌توانند انتظار سعادت و صمیمیت بیشتری در روابط خود داشته باشند. تاروت می‌گوید که صلح و صفا در محیط خانوادگی و گروهی به وجود خواهد آمد و هرگونه خصومت و مشاجره پایان می‌یابد. عبارت شفابخش این متولدین: “زندگی آنچه را که برای خوشبختی نیاز دارم به من می بخشد.”

✨برای متولدین آذر: بکار گیری مهارت و پیشرفت در کار

 

نشانه‌های آذر، تاروت هفته آینده شما را به راه درست هدایت می‌کند. آنچه که برای مدتی طولانی در درون شما پنهان بود، در حال ظهور است. این موقعیت فرصت مناسبی است برای یادگیری حرفه یا تجارت جدید، کسب مهارت در کارهایی که انجام می‌دهید و رونق یافتن کارهایتان. هشت سکه، که سمبلی از موفقیت است، نشان‌دهنده کارهایی است که شما در حال انجام هستید و نشان می‌دهد که تلاش‌های شما در نهایت به نتیجه خواهد انجامید و پاداش بزرگی را دریافت خواهید کرد.

💫برای متولدین دی: سرمایه و توانمندی

 

برای نشانه‌های دی، تاروت هفته آینده پیش‌بینی می‌کند که زمان مناسبی برای سرمایه‌گذاری و شروع پیشنهادات مالی و تجاری فرا رسیده است. در صورتی که فرصتی برای سرمایه‌گذاری یا کسب‌وکار جدید به وجود آمده است، باید به بهترین شکل از آن استقبال کنید. تاروت شما را تشویق می‌کند که مهارت‌های جدید خود را گسترش دهید و مسئولیت‌های مالی و شغلی جدید را قبول کنید.

🌟برای متولدین بهمن: برداشتن بار سنگین مشکلات

 

برای نشانه‌های بهمن، تاروت هفته آینده نشان می‌دهد که شما در حال حاضر تحت فشار زیادی قرار دارید. شما نیاز دارید که به دیگران اعتماد کنید و خود را با کسی هماهنگ کنید که می‌تواند به شما کمک کند تا این مشکلات را رفع کنید. این زمان مناسبی است برای تشخیص و رفع ظلم و تجاوزی که بر زندگی خود تحمیل کرده‌اید.

✨برای متولدین اسفند: ناکامی و شکست

 

برای نشانه‌های اسفند، تاروت هفته آینده نشان می‌دهد که باید از درگیری‌ها و مشاجرات غیرضروری اجتناب کنید. پنج شمشیر، که نمادی از نفاق و تفرقه است، نشان می‌دهد که باید از بحث و اختلاف در رابطه با اینکه چگونه باید کارها انجام شود، اجتناب کنید. این کارت همچنین می‌تواند نشان‌دهنده تغییر شغل یا ترک کار باشد. با وجود شکست، این موقعیت فرصتی برای یادگیری و رشد معنوی فراهم می‌کند.

 

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 4 تیر 1402

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام مجله یتو و لینک مستقیم بلا مانع است. تمامی تصاویر از سطح اینترنت جمع‌آوری شده‌اند. برای حذف تصاویر با ایدی تلگرام @siz_dah ارتباط برقرار کنید.