مطالب پر بازدید
تصاویر مدل های شلوار بگ پارچه ای مجلسی و شیک | مدل های کمر کش و ساده

تصاویر مدل های شلوار بگ پارچه ای مجلسی و شیک | مدل های کمر کش و ساده

مدل شلوار بگ پارچه ای شلوارهای مدل شلوار بگ پارچه ای گزینه‌ای ایده‌آل برای ترکیب راحتی و شیک‌پوشی هستند. این نوع شلوارها، که از …

تصاویر مدل های صندلی راک راحتی و ریلکسی | مدل های سلطنتی و جدید

تصاویر مدل های صندلی راک راحتی و ریلکسی | مدل های سلطنتی و جدید

مدل صندلی راک در دنیای مدرن امروز، مدل صندلی راک یکی از ارکان اصلی در طراحی داخلی منازل به شمار می‌رود. این صندلی‌ها، که …

تصاویر مدل های ساعت نگینی شیک و لاکچری | مدل های خاص مجلسی

تصاویر مدل های ساعت نگینی شیک و لاکچری | مدل های خاص مجلسی

مدل ساعت نگینی مدل های ساعت نگینی نه تنها وسیله‌ای برای نمایش زمان هستند، بلکه به عنوان یک جواهرات لوکس و جذاب نیز …

سیاست های عروس خوب

سیاست های زنانه در برخورد با خانواده شوهر احترام به مادر شوهر

بعد از ازدواج خانواده همسر شما خانواده خود شما محسوب می شوند، و بهتر است راهی مناسب برای ایجاد تعادل بین نیازهای هر دو طرف پیدا کنید. درست است این کار به سادگی امکان پذیر نیست اما شدنی است و انجام آن خود باعث ایجاد آرامش در زندگی مشترک شما میشود. با ما همراه شوید تا چند راه ساده برای ایجاد ارتباط با خانواده همسرتان را به شما آموزش دهیم.

 چگونه عروس با سیاستی باشیم

۱. مهربان باشید

سعی کنید در رفتار و گفتارتان محبت وجود داشته باشد در زمان عصبانیت خشم خود را کنترل کرده و با مهربانی سخن بگویید اگر نمی توانید بهتر است سکوت کنید.

۲. خودتان باشید

برای مورد قبول واقع شدن توسط دیگران و خانواده همسرتان نیتز نیست خودتان را عوض کنید یا تظاهر به چیزی کنید که نیستید به جای این کار سعی کنید آنها را با شخصیت واقعی خود آشنا کرده و رابطه دوستانه ای میانتان ایجاد کنید باور داشته باشید انجام این کار آرامش بیشتری در روابط شما حاکم می سازد.

۳. برای همسرتان همراه قابل اعتمادی باشید

هیچگاه همسرتان در شرایطی قرار ندهید که مجبور به انتخاب بین شما و خانواده خود شود این کار نه تنها باعث حفظ زندگی مشترک شما نمیشود بلکه سد بزرگی بین شما ایجاد می کند، در عوض روابط همسرتان و خانواده اش را به درستی درک کنید. سعی کنید مشکلات بین دو طرف را به درستی حل کنید تا روابط به درستی شکل بگیرند.

۴. آرامش خود را حفظ کنید

در شرایط بحرانی و هنگام مشکلات بر خود مسلط باشید و مدیریت درستی بر اوضاع داشته باشید این کار شما را به فردی قابل اعتماد در زمان مشکلات تبدیل میکند.

۵. پخته رفتار کنید

خانواده همسرتان لزوما وظیفه ندارند شما را دوست داشته باشند. یاد بگیرید شرایط را از دید آن ها بررسی کنید دقت داشته باشید والدین همسرتان والدین خودتان نیستند که با وجود تمام نقص هایتان شما را دوست داشته باشند.

بجز موارد گفته شده در بالا راه حل های زیادی برای ایجاد روابط مسالمت آمیز با خانواده همسر وجود دارد اما این راه ها تنها زمانی به پاسخ مناسب می رسند که شما از ته دل به ایجاد ارتباط با آنها علاقه داشته باشید.

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 28 اردیبهشت 1402

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام مجله یتو و لینک مستقیم بلا مانع است. تمامی تصاویر از سطح اینترنت جمع‌آوری شده‌اند. برای حذف تصاویر با ایدی تلگرام @siz_dah ارتباط برقرار کنید.