مطالب پر بازدید
حساسیت فصل بهار چیست؟ | راه های درمان و معرفی دارو های موثر

حساسیت فصل بهار چیست؟ | راه های درمان و معرفی دارو های موثر

حساسیت فصل بهار چیست؟ وقتی بهار می‌آید، با خودش تغییرات زیادی میاره که یکی از این تغییرات، شروع حساسیت‌های فصلیه. خیلی‌ها منتظر این …

رژلب دائم چیست؟ | همه چیز در مورد این روش نو و مدرن

رژلب دائم چیست؟ | همه چیز در مورد این روش نو و مدرن

رژلب دائم چیست؟ آیا تا به حال در مورد رژلب دائم شنیده‌اید؟ این روشیه که با استفاده از تکنیک تاتو، رنگ لب‌ها رو …

چگونه صورتمان را چاق کنیم؟ | غذاهای سالم برای چاقی صورت

چگونه صورتمان را چاق کنیم؟ | غذاهای سالم برای چاقی صورت

چگونه صورتمان را چاق کنیم؟ در دنیای امروز، جایی که زیبایی و جوان‌سازی جزء اولویت‌های بسیاری از افراد، به خصوص خانم‌ها قرار گرفته، …

تاثیر حیرت آور شکست عشقی بر چهره دختر ۱۷ ساله

دختر جوانی که به خاطر زیبایی زبانزد و سرتر بودن نامزدش دائما با تمسخر و کنایه های اطرافیان مواجه بود، پس از پایان رابطه اش و از دست دادن پسر مورد علاقه اش با انتشار تصاویری در اینترنت و صفحات مجازی کشور ویتنام و دیگر کشور ها با بازخورد های بسیار زیادی رو به رو شد که سبب فراگیر شدن داستانش و انتشار خیلی سریع آن بین همگان شد.

شکست عشقی پسر شعر شکست عشقی کنار آمدن با شکست عشقی متن شکست عشقی جملات فاز سنگین شکست عشقی متن شکست عشقی کوتاه شکست عشقی به انگلیسی بیو شکست عشقی

 

 

ماجرا از این قرار است، که نگوین توونگ دختر ۱۷ ساله و اهل ویتنام پس از تصمیم نامزدش برای پایان دادن به نامزدی بسیار کوتاه مدتشان آن هم به دلیل زیبا نبودن چهره نگوین و برخورد های آزار دهنده اطرافیان در مواجه با این مسئله دچار شکست عشقی و افسردگی شدیدی شد.

پس از این اتفاق مادر نگوین تصمیم گرفت با تشویق و پشتیبانی از دخترش برای انجام عمل های زیبایی و پرداخت هزینه های آن دخترش را به چهره ی دلخواهش برساند، تا نگوین را از این شرایط خلاص کرده و کاری کند که او این جدایی تلخ را از یاد برده و اعتماد بنفس از دست رفته خود را بازیابد.

نگوین بعد از رسیدن به سن ۱۹ سالگی و اتمام تحصیلاتش در مقطع دبیرستان سریعا برای انجام جراحی زیبایی قدام کرد. او عمل های زیادی از جمله عمل بینی، فیلرلب، فیلر چانه و چندین و چند عمل دیگرانجام داد، این عمل ها چنان تغییری در او ایجاد کرد که باعث نعجب همه اطرافیان و دوستانش و همچنین انتشار گسترده عکس های او در رسانه های اجتماعی شد.

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 28 اردیبهشت 1402

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام مجله یتو و لینک مستقیم بلا مانع است. تمامی تصاویر از سطح اینترنت جمع‌آوری شده‌اند. برای حذف تصاویر با ایدی تلگرام @siz_dah ارتباط برقرار کنید.