مطالب پر بازدید
مدل لباس تالاری شیک زنانه؛ دنبال لباس واسه عروسی بودی اینجا رو ببین

مدل لباس تالاری شیک زنانه؛ دنبال لباس واسه عروسی بودی اینجا رو ببین

مدل لباس تالاری شیک زنانه اول از همه، بذار یه چیز رو روشن کنم. تو دنیای مد و فشن، مدل لباس تالاری شیک …

مدل گردنبند خاص و خوشگل دخترانه؛ گردنبندای جذاب پینترستی اینجان

مدل گردنبند خاص و خوشگل دخترانه؛ گردنبندای جذاب پینترستی اینجان

مدل گردنبند خاص و خوشگل دخترانه اگه دنبال یه مدل گردنبند خاص و خوشگل دخترانه می‌گردی که هم برای مجالس و هم برای …

مدل لباس شیک و مجلسی؛ لباس های خوشگل و بسیار جذاب مناسب خانم های خاص

مدل لباس شیک و مجلسی؛ لباس های خوشگل و بسیار جذاب مناسب خانم های خاص

مدل لباس شیک و مجلسی اگه دنبال یه مدل لباس شیک و مجلسی می‌گردی که هم برای مجالس و هم برای استفاده در …

مدل لباس پرنسسی شیک و جدید مد امسال ۲۰۲۳ برای دختربچه ها

مدل لباس پرنسسی

مدل لباس پرنسسی دخترانه 2023
مدل لباس پرنسسی دخترانه بلند اینستاگرام

 

دختر بچه‌ها در هر سنی که باشند عاشق پوشیدن لباس پرنسسی بچه‌گانه هستند. این لباس با دامن پف داری که دارد در بین دختر بچه‌ها شناخته شده است. این لباس با الهام از انیمیشن‌های محبوبی چون سیندرلا، زیبای خفته، السا و انا، سفید برفی و… طراحی و دوخته می‌شود و کمتر بچه‌ای پیدا می‌شود که عاشق پوشیدن چنین لباسی نباشد. تنوع در طرح و رنگ این لباس بسیار بالاست و دختر بچه‌ها می‌توانند با پوشیدن لباس مورد نظر خود در مجالس مانند ستاره‌ها بدرخشند.

تقریباً خرید لباس پرنسسی برای دختر بچه‌های کوچک زیر ۵ سال تا حدودی آسانتر است و شما خودتان به راحتی لباس را انتخاب و خریداری می‌کنید اما با بزرگ شدن کودک انتخاب کمی با چالش مواجه است و ممکن است کودک در بین مدل‌های متنوع دچار تردید شود و یا اینکه بخواهد دقیقاً نمونه‌ای مشابه دوستان خود را تهیه کند.

انتخاب لباس پرنسسی بچه‌گانه

لباس پرنسسی بچه‌گانه لباس تولد دخترانه پیراهن دخترانه

 

در انتخاب لباس پرنسسی بچه‌گانه دیگر شما محدودیت رنگ و طرح و فرم اندام را ندارید. قبل از اینکه تنها ظاهر لباس برای شما مهم باشد باید حتماً به برخی از استاندارد‌های رعایت شده در طراحی و دوخت لباس توجه کنید. قبل از اینکه لباس را تهیه کنید سراغ اکسسوری‌ها نروید و بعد از انتخاب مدل و رنگ لباس کیف و کفش و سایر اکسسوری‌ها را انتخاب نمایید.

مدل لباس پرنسسی ترکیه دخترانه
مدل لباس پرنسسی

در گذشته باور‌های کلیشه‌ای باعث می‌شد که برخی از رنگ‌ها را محدود به جنسیت کودکان کنیم اما خوشبختانه این باور کلیشه‌ای قدیمی تا حد زیادی منسوخ شده است و مادران می‌تواند هر رنگی را که کودک بپسندند برای او تهیه کنند. اگر کودک به سنی رسیده است که می‌تواند در انتخاب رنگ تصمیم بگیرد پس نظر خود را به او تحمیل نکنید و اجازه دهید که کودک رنگ لباسش را انتخاب کند. از آنجا که بیشتر لباس‌های پرنسسی بچه‌گانه از بین رنگ‌های شاد و زیبا طراحی می‌شوند پس نگران این نباشید که رنگ انتخابی کودک شما جذاب نیست.

انتخاب لباس پرنسسی بچه‌گانه مدل لباس عروسکی بچه گانه

برخی از دختر بچه‌ها کنجکاوتر هستند و ممکن است لباس با تزیینات زیاد برای آن‌ها گزینه مناسبی نباشد. مثلاً اگر روی لباس با نگین کار شده یا دارای اکسسوری‌هایی است که امکان بلعیده شدن آن توسط کودک وجود دارد پس حتماً به این مسأله توجه کنید و به اقتضای سن او لباس مناسب را تهیه کنید. حتماً توجه داشته باشید که لباس دارای کیفیت مناسب باشد. از آنجا که کودکان پر جنب و جوش هستند در نتیجه اگر لباس فاقد استاندارد‌های لازم در خصوص طراحی و دوخت باشد کودک را حین بازی و سرگرمی اذیت می‌کند.

جنس مناسب این مدل لباس

لباس های پرنسسی قیمت لباس عروس بچه گانه خرید لباس بچه گانه آموزش لباس عروس بچه گانه پف دار

لباس پرنسسی بچه‌گانه بیشتر مناسب دختر بچه‌های ۱ تا ۸ سال است. لباس‌های پرنسسی در مدل‌های کوتاه و بلند طراحی می‌شوند. برای دوخت لباس کودک جنس یک فاکتور مهم است. شاید شما بخواهید یکی لباس خوش طرح و خوش را بدون توجه به کیفیت جنس آن تهیه کنید و پس از یکبار شستشو متوجه شوید که لباس خیلی زود کهنه و رنگ و رو رفته شده است. اما زمانی که جنس لباس اولویت اصلی شما باشد دیگر نگران کثیفی و شستشوی مداوم نیستید چون هیچ تغییری در کیفیت لباس به وجود نمی‌آید.

لباس پرنسسی مشکی
مدل لباس پرنسسی ترکیه اینستاگرام

از آنجا که پوست بدن کودکان حساس است پس هر جنسی را نمی‌توان برای دوخت لباس پرنسسی انتخاب کرد. بیشتر طراحان از جنس‌های نرم و لطیف استفاده می‌کنند و سعی می‌کنند قسمت آستر لباس که مستقیماً با پوست کودک در ارتباط است از بهترین جنس باشد تا بدن کودک دچار حساسیت نشود. معمولاً لباس‌های پرنسسی بچه‌گانه از ترکیب چند متریال مختلف دوخته می‌شوند. مثلاً تور‌های زیبا را با دانتل و گیپور ترکیب می‌کنند و یک مدل زیبا را طراحی می‌کنند.

رنگ لباس پرنسسی بچه‌گانه

رنگ لباس پرنسسی بچه‌گانه لباس عروس جدید مدل لباس عروس

بعد از در نظر گرفتن جنس لباس پرنسسی بچه‌گانه حالا نوبت انتخاب رنگ است. همانطور که گفتیم محدودیتی در انتخاب رنگ لباس برای بچه‌ها وجود دارد و کودک شما هر رنگی را که دوست داشته باشد می‌تواند بر تن کند. می‌توانید برای داشتن استایلی زیبا به کودکتان کمک کنید تا لباس و اکسسوری‌هایی که همراه لباس می‌پوشد با هم همخوانی داشته باشد. به هیچ وجه برای کودکان زیر ۵ سال سراغ رنگ‌های تیره نروید. درست است که رنگ‌های روشن خیلی زود کثیف می‌شوند اما اگر جنس لباس با کیفیت باشد لک برنمی دارد و به راحتی تمیز می‌شود.

دخترانه
مدل لباس پرنسسی بلند
لباس پرنسسی ساده

رنگ‌های خنثی یا رنگ‌های کمی تیره اگر با اکسسوری‌های شاد ترکیب شوند‌ایده‌ی جالب و زیبایی خواهد بود. می‌توانید رنگ لباس پرنسسی دخترتان را با رنگ لباس خودتان یا رنگ لباس پسر بچه‌تان ست کنید.

سایز مناسب این مدل لباس

سایز لباس پرنسسی پیراهن دخترانه لباس عروس دکلته

در مورد سایز لباس پرنسسی بچه‌گانه یک تعریف مشخص و دقیقی وجود ندارد برخی از مادران ترجیح می‌دهند دقیقاً سایز کودک را تهیه کنند و برخی دیگر ترجیح می‌دهند یک سایز بزرگتر را تن کودک کنند. از آنجا که کودکان زیر ۵ سال از سرعت رشد بالایی برخوردار هستند ممکن است سایز آن‌ها هر ماه تغییر کند. برای این دسته از بچه‌ها خرید لباس کمی آزاد و بلند مانعی ندارد. اما به هیچ وجه لباس دو یا سه سایز بزرگتر را تن کودک نکنید چون در مجالس اصلاً جلوه خوبی ندارد. لباس‌های پرنسسی اگر دقیقاً سایز کودک باشند کودک با پوشیدن آن‌ها احساس راحتی می‌کند اما لباس‌های بزرگ و گشاد دست و پاگیر هستند و جنب و جوش را از کودک می‌گیرند.

لباس پرنسسی مدل لباس دختر بچه لباس عروس دخترانه پفی

اگر شما در فصل زمستان بخواهید لباس پرنسسی را تن کودک کنید می‌توانید یک سایز لباس را بزرگتر تهیه کنید و زیر لباس پرنسسی یک زیر سارافون هم تن کودک کنید تا کودک مریض نشود. شما چه بخواهید و چه نخواهید لباس پرنسسی جزء لباس‌هایی است که تقریباً سالم و نو باقی می‌ماند چون به صورت روزمره استفاده نمی‌شود و کودک نهایتاً چند بار در مجالس و می‌همانی‌ها از آن استفاده می‌کند.

لباس پرنسسی بچه‌گانه با طرح خاص

لباس پرنسسی بچه‌گانه با طرح خاص لباس مجلسی دخترانه لباس عروس پیفون مدل لباس عروس بچه خانه عقد نگارین

اگر به دنبال لباس پرنسسی بچه‌گانه با طرح خاص و منحصر به فرد هستید بهتر است از مزون‌های فعال در این زمینه کمک بخواهید. این مجموعه‌ها دقیقاً با توجه به ویژگی‌ها و سایز کودک بهترین مدل را برای او طراحی و تهیه می‌کنند و تمام فاکتور‌ها و استاندارد‌ها لازم را با توجه به سن کودک رعایت می‌کنند. همچنین شما می‌توانید طرح خاص خود را با پارچه انتخابی خود سفارش دهید و یا حتی یک ست مادر و دختر زیبا را تهیه کنید که این روز‌ها ترند شده است.

آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 19 بهمن 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام مجله یتو و لینک مستقیم بلا مانع است. تمامی تصاویر از سطح اینترنت جمع‌آوری شده‌اند. برای حذف تصاویر با ایدی تلگرام @siz_dah ارتباط برقرار کنید.