مطالب پر بازدید
مدل لباس تالاری شیک زنانه؛ دنبال لباس واسه عروسی بودی اینجا رو ببین

مدل لباس تالاری شیک زنانه؛ دنبال لباس واسه عروسی بودی اینجا رو ببین

مدل لباس تالاری شیک زنانه اول از همه، بذار یه چیز رو روشن کنم. تو دنیای مد و فشن، مدل لباس تالاری شیک …

مدل بلوز تابستانی دخترانه؛ بلوز های شیک و خوشگل تابستانی دخترانه

مدل بلوز تابستانی دخترانه؛ بلوز های شیک و خوشگل تابستانی دخترانه

مدل بلوز تابستانی دخترانه اول از همه، بذار یه چیز رو روشن کنم. تو فصل تابستون که هوا گرم و دلپذیره، مدل بلوز …

مدل لباس شیک و مجلسی؛ لباس های خوشگل و بسیار جذاب مناسب خانم های خاص

مدل لباس شیک و مجلسی؛ لباس های خوشگل و بسیار جذاب مناسب خانم های خاص

مدل لباس شیک و مجلسی اگه دنبال یه مدل لباس شیک و مجلسی می‌گردی که هم برای مجالس و هم برای استفاده در …

تصاویر ۱۰ مدل مانتو شیک و لاکچری مجلسی مد امسال را ببینید + مدل مانتو مزونی جدید رنگی باکلاس

مدل مانتو شیک و لاکچری

 مانتو مزونی جدید رنگی باکلاس

مانتو های زنانه اصلی ترین آیتم در استایل بانوان کشور ما هستند. به همین دلیل با تنوع و در انواع مدل ها تهیه شده و در دسترس شما قرار میگیرند. شما می توانید از انواع این مدل ها برای داشتن استایلی شیک و دوست داشتنی استفاده کنید. ما در این مطلب آلبومی از انواع مدل مانتو شیک و لاکچری را برای شما آماده کرده ایم. برای بررسی و انتخاب از بین این مدل ها با ما همراه شوید.

 

مدل مانتو مزونی جدید رنگی

اولین تصویر مربوط به یک مدل مانتو شیک و لاکچری تهیه شده به رنگ مشکی به صورت کوتاه است. این مانتو با دیزاین نگین و سنگ های تزیینی به صورت کار شده دیده میشود.

مدل مانتو مزونی جدید رنگی باکلاس

یک مدل مانتو بسیار شیک و دوست داشنی تهیه شده به صورت کوتاه و جلو باز از پارچه سنتی و سوزن دوزی شده. این مانتو با شلوار و شال مشکی در کنار کیف کرمی رنگ دیده میشود.

مدل مانتو ساده جدید

استایلی مجلسی و دوست داشتنی تهیه شده از مانتو کتی مشکی کوتاه با دیزاین لبه دوزی های مشکی ست شده با شوار و شال مشکی رنگ برای استفاده خانم های خوش سلیقه.

مانتو لاکچری مجلسی

مانتو شیک و لاکچری تهیه شده به صورت کوتاه از پارچه سوزن دوزی شده به رنگ مشکی ست شده با شال و شلوار مشکی. انتخابی عالی برای شرکت در مهمانی های رسمی.

مدل مانتو شیک و باکلاس مجلسی

تصویر مربوط به یک مانتو بسیار زیبا تهیه شده به رنگ کرمی با لبه دوزی های نارنجی است. این مانتو تزیین شده با گلدوزی های رنگی با دامن لنین و شال نارنجی رنگ ست شده.

مدل مانتو شیک و باکلاس ساده

استایلی بسیار دوست داشتنی تهیه شده از مانتو کوتاه به رنگ طوسی و مشکی با طرح های سنتی در کنار شلوار راسته مشکی و کفش پاشنه بلند است.

مدل مانتو شیک و باکلاس

مانتو شیک و دلنشین زنانه تهیه شده برای استایل های رسمی و مجلسی به رنگ کرمی به صورت کوتاه با آستین های پفی ست شده با شلوار کرمی رنگ.

مدل مانتو لاکچری اینستاگرام

مانتو کوتاه و مشکی رنگ تهیه شده برای استفاده در استایل های رسمی با دیزاین نگین و لبه دوزی های مشکی ست شده با شلوار تنگ مشکی رنگ.

 مدل مانتو فوق العاده شیک و جدید

آخرین تصویر مربوط به یک مدل مانتو شیک و لاکچری زنانه تهیه شده به صورت سنتی با دیزاین مهره دوزی و سبنگ های تزیینی مختلف است.

آخرین بروز رسانی در : جمعه 12 آبان 1402
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام مجله یتو و لینک مستقیم بلا مانع است. تمامی تصاویر از سطح اینترنت جمع‌آوری شده‌اند. برای حذف تصاویر با ایدی تلگرام @siz_dah ارتباط برقرار کنید.