مطالب پر بازدید
مدل لباس تالاری شیک زنانه؛ دنبال لباس واسه عروسی بودی اینجا رو ببین

مدل لباس تالاری شیک زنانه؛ دنبال لباس واسه عروسی بودی اینجا رو ببین

مدل لباس تالاری شیک زنانه اول از همه، بذار یه چیز رو روشن کنم. تو دنیای مد و فشن، مدل لباس تالاری شیک …

مدل پیراهن ماکسی خوشگل؛ دنبال ی لباس خاص و متفاوت بودی؟ پس حتما اینجا رو ببین

مدل پیراهن ماکسی خوشگل؛ دنبال ی لباس خاص و متفاوت بودی؟ پس حتما اینجا رو ببین

مدل پیراهن ماکسی خوشگل اگه دنبال یه مدل پیراهن ماکسی خوشگل می‌گردی که هم برای مجالس و هم برای استفاده روزمره مناسب باشه، …

مدل لباس ماکسی جذاب مجلسی؛ لباس ماکسی های خاص با جنس های خاص

مدل لباس ماکسی جذاب مجلسی؛ لباس ماکسی های خاص با جنس های خاص

مدل لباس ماکسی جذاب مجلسی اگه دنبال یه مدل لباس ماکسی جذاب مجلسی می‌گردی که برای مجالس و مهمونی مناسب باشه، باید بدونی …

مستاجرانی که در تیر و مرداد قصد جابجایی دارند حتما بخوانند

جابجایی مستاجر

 آیا صاحبخانه میتواند مستاجر را بیرون کند مستاجر بعد از چند سال میتواند ادعای مالکیت کند اگر مستاجر تخلیه نکند قانون مالک و مستاجر سال ۱۴۰۲ قانون پرداخت پول پیش به مستاجر قانون موجر و مستاجر تخلیه پیش از موعد نحوه تسویه حساب با مستاجر حکم تخلیه مستاجر ۱۴۰۲

به گزارش اقتصاد سنج: نایب رییس اول اتحادیه مشاوران املاک تهران طی مصاحبه ای اعلام کرد: بیشترین آسیب املاک در اردیبهشت ماه سال جاری به وسیله قیمت گذاری های کاذب و بدون نظارتی است که در سایت ها و فضای مجازی صورت می گیرد.

طبق آخرین تحقیقات انجام شده در زمینه مسکن رشد قیمت ها در جنوب و مرکز تهران بیشتر از مناطق شمالی و بالا شهر آن است و دلیل آن عدم توانایی مالی پرداخت اجاره ها در شمال تهران و هجوم اجاره نشینان به مناطق جنوبی و مرکزی دانسته شده .

داود بیگی نژاد، نایب رییس اول اتحادیه مشاوران املاک تهران در مورد اجاره خانه در تهران اعلام کرد:
گرانی اجاره خانه ها به چند عامل مربوط است، در اولین مرحله عدم همخوانی بین عرضه و تقاضا است که به دلیل کاهش شدید ساخت و ساز در حوزه مسکن اتفاق افتاده است، این مشکل از دولت قبل آغاز و تاکنون ادامه داشته است.

بیگی نژاد در ادامه صحبت هایش اعلام‌ کرد:
موضوع قیمت گذاری در سایت ها و فضای مجازی باعث افزایش قیمت و عدم کنترل قیمت ها شده است.

او اضافه کرد:
در گذشته قیمت گذاری ها توسط مشاورین املاک در هر منطقه به صورت اصولی انجام می گرفت اما امروزه این پروسه دچار تغییر شده و افراد بدون هیچ‌ مانعی قیمت های دلخواه خود را اعلام میکنند که سبب بی نظمی در این بازار شده است. نرخ افزایشی قیمت در بازار ارز و طلا نیز باعث شتاب گرفتن روند افزایش قیمت ها در زمینه مسکن شده .

او افزود:
بهتر است مستاجران بجای جابجایی در فصل تابستان خصوصا تیر و مرداد ماه تاریخ جابجایی خود را تغییر داده تا از التهاب و افزایش قیمت ها در بازار کم کنند.

آقای بیگی در خصوص برنامه های دولت در زمینه کنترل قیمت ها گفت:
دولت خانه های اجاره ای را در اختیار دارد که سعی دارد با آنها کنترل بازار مسکن و اجاره ها را در دست بگیرد، همچنین دولت تصمیم دارد سرمایه گذاران را به سمت ساخت و ساز تشویق کرده و با دادن تسهیلاتی به آنها با کوچک سازی از نظر متراژ شرایط را برای قشر ضعیف جامعه آسان تر کند، و با بهبود و ایجاد ساخت و ساز در بافت فرسوده و ایجاد مسکن در این‌ مناطق از هزاران هکتار زمین در تهران و حاشیه این شهر استفاده مناسب داشته باشد.

آخرین بروز رسانی در : جمعه 29 اردیبهشت 1402
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام مجله یتو و لینک مستقیم بلا مانع است. تمامی تصاویر از سطح اینترنت جمع‌آوری شده‌اند. برای حذف تصاویر با ایدی تلگرام @siz_dah ارتباط برقرار کنید.